Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Lubczynie w roku szkolnym 2018/2019

  1. Czujko Anna -  język polski
  2. Drozd Dariusz - indywidualne zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze
  3. Gaca Edyta - wychowanie fizyczne
  4. Gazdecka Edyta - plastyka
  5. Góralczyk Jadwiga - wychowanie przedszkolne
  6. Górski Piotr - język angielski
  7. Chomicz Jacek – religia, wychowanie do życia w rodzinie
  8. Kisielewicz-Chwirot Beata - język niemiecki
  9. Matuszek Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna
  10. Stankiewicz Beata - biologia, chemia
  11. Westfhal Anna - technika
  12. Krawiec Wiesław - historia
  13. Leszczyńska Beata - pedagog
  14. Wroniak Sławomir - informatyka
  15. Sowa Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
  16. Poźniak- Przełomiec Dorota - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  17. Grad Maria - biblioteka
  18. Pozorska Elżbieta – matematyka
  19. Sowa Krzysztof – matematyka, muzyka
  20. Ciechomski Piotr – fizyka
  21. Patalas Ryszard – edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe
  22. Jacenik Maja – świetlica
  23. Głogowska Beata - przyroda
  24. Pisula Natalia - dyrektor

 

1a wychowawca Matuszek Elżbieta

sala szkolna nr 14
2a wychowawca Sowa Małgorzata
sala szkolna nr 16
4a wychowawca Chomicz Jacek
sala szkolna nr 9
5a wychowawca Pozorska Elżbieta
sala szkolna nr 11
6a wychowawca Gaca Edyta
sala szkolna nr 15
7a wychowawca Kisielewicz- Chwirot Beata
sala szkolna nr 10
8a wychowawca Czujko Anna
sala szkolna nr 13

Wykaz nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Lubczynie w roku szkolnym 2017/2018

  1. Czujko Anna -  język polski, muzyka
  2. Drozd Dariusz - indywidualne zajęcia rewidalicyjno - wychowawcze
  3. Gaca Edyta - wychowanie fizyczne
  4. Gazdecka Edyta - plastyka
  5. Góralczyk Jadwiga - wychowanie przedszkolne
  6. Jessa Iwona - język angielski
  7. Kielar Anna - religia
  8. Kisielewicz-Chwirot Beata - język niemiecki
  9. Matuszek Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna
  10. Pisula Natalia - dyrektor, przyroda
  11. Stankiewicz Beata - biologia, chemia
  12. Westfhal Anna - technika
  13. Wojczal Remigiusz - historia
  14. Wojczuk Marzanna - pedagog, świetlica
  15. Wroniak Sławomir - informatyka
  16. Załuska Anna - edukacja wczesnoszkolna
  17. Poźniak- Przełomiec Dorota - zajęcia korekcyjno kompensacyjne
  18. Jagieło Izabela - logopeda
  19. Jacewicz Małgorzata - logopeda
  20. Wilk- Kang Monika - biblioteka
  21. Marlena Bojara - matematyka
  22. Piotr Ciechomski -fizyka

Obsługa i administracja

Elżbieta Jedynak - sekretarz

Barbara Jewiak

Tomasz Głębocki

2017 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubczynie. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.